newsletter
Pl
De 
Budujemy mosty – be active! - międzynarodowe warsztaty edukacji inkluzywnej, Krzyżowa 08-14.10.2017 PDF Drukuj Email

Właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, aby robić coś razem z innymi: malować, tańczyć, bawić się, śmiać... Niepotrzebny jest również jeden lub jakiś szczególny język. Właściwie trzeba tylko chcieć, a potem to już jakoś idzie. Znacznie ważniejsza jest gotowość do kontaktu z drugim człowiekiem. Wtedy nawet można rapować z osobami niesłyszącymi z Węgier i Czech, grać w UNO albo zostać mistrzem piłki nożnej. Po prostu genialne!

— uczestnik projektu „Budujemy mosty"

Te słowa w doskonały sposób opisują kolejne spotkanie młodzieży w ramach projektu „Budujemy mosty", którego organizatorami są nasi partnerzy Kreisau-Initiative e.V. Uczestnikami spotkania jest młodzież pełno- i niepełnosprawna z Polski, Niemiec, Czech, Rumunii i Grecji.

Temat przewodnim warsztatów, w których bierze udział blisko 60 uczestników, jest BE ACTIVE, czyli aktywne wyrażanie siebie. Podczas tego spotkania wśród wybranych metod aktywizujących znajdują się warsztaty rap, warsztaty hip-hop, warsztaty beatbox, warsztaty graffiti, warsztaty breakdace oraz hip-hop culture.

GALERIA ZDJĘĆ


Projekt „Budujemy mosty" jest realizowany przy wsparciu finansowym programu Unii Europejskiej Erasmus+.